Karton Çanta Fiyatları

KARTON ÇANTA FİYATLARI

karton-cantaHD Kutu olarak karton çanta fiyatlarımız ebatlarına, modellerine göre değişiklik göstermektedir. Videomuz içerisinde ürünlerimizin tanıtımı ve karton çanta fiyatları hakkında bilgi verilmiştir. Tüm ürünlerimizin tanıtımı da video içerisinde yer almaktadır. Ayrıca buradan da tüm ürün modellerimize ve fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Küçük boy karton çanta fiyatı 3 TL
Orta boy karton çanta 4 TL
Bileklik karton çantası 5 TL
Set karton çantası 6 TL

Videomuzu izleyerek firmamız ve satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

BİLEKLİK KUTUSU

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında Bileklik Kutusu ürünleri de bulunmaktadır. Buradan bileklik kutusu ve diğer tüm ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Bileklik kutusu ürünlerimiz farklı modeller içerisinde birçok çeşit olarak sunulmaktadır. Özellikle kuyumculuk sektörü ve takı sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin en çok tercih ettikleri ürünleri yeterli stoğumuz ile tedarik etmekteyiz.

KUYUMCU KESESİ

altin-kesesiAltın kesesi ya da çeyrek kesesi olarak bilinen kuyumcu kesesi ürünlerimiz de farklı desen ve kumaş kalitelerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yaldızlı kese, kadife kese gibi farklı modellerimiz bulunmaktadır. Kuyumcu kesesi ve diğer birçok ürünümüz üzerine müşterilerimize ait firma bilgilerini basabiliyoruz. Böylece müşterilerimiz firma tanıtımlarını da kutu, kese gibi ürünler üzerinden de yapabilmektedir. Yine kuyumcu kesesi modellerine de buradan erişim sağlayabilirsiniz.