Cüzdan

Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için tasarladığımız fermuarlı cüzdanlar farklı model ve boyutları ile tercih edilmektedir. Kumaş, Deri, Desenli cüzdanlarımız ile müşterileriniz ziynet eşyalarını güvenli bir şekilde taşıyacaklardır.

HD Kutu cüzdan üzerine firmanızın iletişim bilgilerini de ekleyerek reklam fırsatınızı da sağlıyor olacaksınız. Özel müşteriler için özel ürünler hazırlayan HD Kutu sektörde farklılaşmak isteyen kuyumculuk sektöründeki müşterilerinin her zaman yanında yer alıyor.

Farklı model ve boyutlar ile ürün yelpazesi geniş olan HD Kutu'da aradığınız tüm ürünleri bulabilecek, toptan alımda ekonomik fiyatlar ile karşılaşıyor olacaksınız.

Fermuarlı cüzdan modellerimizi incelemek için ürün detay sayfamızı kontrol edebilir, detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Fermuarlı Cüzdan

Fermuarlı Cüzdan

Fermuarlı Cüzdan Fiyatları
Ölçüler (10x15cm)

Ürünlerimize göstermiş olduğunuz yüksek ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Güncel fiyat bilgisi için lütfen 0534 395 36 85 nolu telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ürün Görsellerimiz

Ürün kataloglarımızı müşterilerimizin taleplerine göre yeniliyoruz. En güncel ürünlerimizi görmek için lütfen GALERİ sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz.