Tesbih Kutusu | Bileklik Kutusu | Yüzük Kutusu

Tesbih Kutusu

HD Kutu tesbih kutusu ürünü ile özellikle tesbih satışı gerçekleştiren müşterileri için özel çözümler üretmektedir. Hayal serisi kutular ürünlerimiz arasında yer alan tesbih kutusu ile hediyelik dükkanları, tesbih üretimi yapan işletmelerin tercihleri arasındayız.

Türkiye'nin her yerine zamanında teslimat garantisi ile stok sorunu olmadan tesbih kutusu ürününü sevk ediyoruz. Ürün görsellerini kontrol ederek ürün siparişinde bulunabilir, özel üretim talebiniz olması durumunda iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bileklik Kutusu

HD Kutu, kuyumculuk sektörü olsun, hediyelik eşya üretimi yapan firmalar olsun bileklik imalatında bulunan öncü markaların tercihi olmaya devam etmektedir. Bileklik kutusu ürünümüz gibi birçok takı ürünü için de özel kutu imalatları sunan firmamız müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek zamanında teslimat garantisi ile hizmet vermektedir.

Yüzük Kutusu

Müşterilerimiz tarafından talep edilen diğer bir ürün ise yüzük kutusudur. Farklı model her türlü yüzüğe uygun kutularımız ile müşterilerimiz tarafında tercih edilmekteyiz. Kadife yüzük kutusu, ışıklı yüzük kutuları modelleri de en çok beğenilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Yüzük Kutusu

7,5 TL + KDV

Yüzük Kutusu Fiyatları

button_siparis-ver

Bileklik Kutusu

13,5 TL + KDV

Bileklik Kutusu Fiyatları

Kolye Kutusu

9,5 TL + KDV

Hayal Serisi Kolye Kutusu Fiyatları

button_siparis-ver