Deri Kutular

Deri Kutu ürünümüz ile müşterilerimizin tüm ziynet eşyalarını saklayabilecekleri ürünümüz deri kutu olarak üretilmektedir. Kalitesiyle şık bir ürün olan deri kutumuza internet sitemizden sipariş vererek ulaşabilirsiniz. Deri kutumuzu satın alan müşterilerimiz altın saklama kutusu olarak da ürünümüzü kullanabilirler.

Ürünlerimiz Türkiye'de kendi üretim tesislerimizde üretilmekte olup toptan satış fırsatları ile kuyumculuk sektöründeki müşterilerimize özel fiyatlar sunmaktayız.

Deri kutu ürünümüz ziynet kutusu olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Her kadının ziynet eşyaları için olmazsa olmaz ihtiyacı olan ziynet kutusu ürünümüz deri olarak üretilmektedir. Ziynetlerinizi güvenle içerisinde saklayabileceğiniz derinliktedir.

Deri kutu ürünümüzü çeyrek altın kutusu olarak da kullanarak altınlarınızı da saklayabilirsiniz.

Bizlere iletişim bilgilerimizden ya da bilgi talep formundan ulaşarak özel üretim talepleriniz için de özel çözümler sunabiliriz.

Deri Set Kutusu

Deri Set Kutusu

Deri Set Kutusu Fiyatları

Ürünlerimize göstermiş olduğunuz yüksek ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Güncel fiyat bilgisi için lütfen 0534 395 36 85 nolu telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ürün Görsellerimiz

Ürün kataloglarımızı müşterilerimizin taleplerine göre yeniliyoruz. En güncel ürünlerimizi görmek için lütfen GALERİ sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz.